Akademia

Thu Jan 26 2023 at 05:00 pm to 08:30 pm

Matisoft Gaming Club | Warsaw

Matisoft Gaming Club
Publisher/HostMatisoft Gaming Club
Akademia
Advertisement
Zapraszamy na kolejną Akademię Marvel: Crisis Protocol do MGC
Marvel: Crisis Protocol jest taktyczną grą figurkową dla dwóch graczy, w której starannie dobrane drużyny bohaterów Marvela ścierają się na spersonalizowanym polu bitwy i próbują jako pierwsze wypełnić cele misji.
Przed rozpoczęciem gry każdy wybiera zespół bohaterów z całego uniwersum Marvela, dowlolnie tworząc w ten sposób pulę, z której stworzy drużynę idealnie dopasowaną do charatkeru bitwy. Gracze współpracują, żeby rozstawić na polu walki przeszkody, które wpłyną na rozgrywkę oraz by ułożyć cele misji z losowo dobranych kart kryzysu.
Po stworzeniu misji każdy dobiera bohaterów ze swojej puli drużynę z najlepszą mieszanką umiejętności i zdolności odpowiednich dla konkretnego zadania. Dwie drużyny zawalczą ze sobą, używając unikatowych ataków, supermocy, a nawet samego pola bitwy, aby tylko zdobyć przewagę!
Rozgrywka Marvel: Crisis Protocol toczy się w rundach, a drużyny zdobywają punkty zwycięstwa za wykonywanie zadań z kart Kryzysu. Pierwszy gracz, który zdobędzie 16 punktów zwycięstwa, wygrywa.
Jacek i Adam wprowadzą Was w ten niesamowity bitewniak :)
Zapisy na akademię:
- skomentuj wydarzenie "Wezmę udział w akademii"
- napisz mail na adres: [email protected] z informacją, że weźmiesz udział w wybranej akademii
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Matisoft Gaming Club, Stefana Baleya 9,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: