Aerial Joga Basic

Sat Jan 28 2023 at 01:30 pm

Fitology Klub jogi i fitnessu | Warsaw

Fitology Klub jogi i fitnessu
Publisher/HostFitology Klub jogi i fitnessu
Aerial Joga Basic
Advertisement
Jeśli jeszcze nie próbowaliście tej formy ruchu łączącej w sobie elementy jogi, pilatesu, stretchingu oraz podstaw akrobatyki powietrznej, to są to warsztaty właśnie dla Was ?
Przeprowadzimy Was przez podstawy pracy z hamakiem i postaramy się rozbudzić apetyt na więcej. Warsztat przeznaczony jest dla osób zupełnie początkujących, które nie miały wcześniej kontaktu z tą formą aktywności. Nie jest również wymagana znajomość wyżej wymienionych dyscyplin, takich jak joga czy akrobatyka ?
Podczas dwugodzinnych zajęć będziemy uczyć się kluczowych chwytów, pozycji oraz przejść w hamaku umożliwiających dalszą przygodę z Aerial® Jogą. Poznamy podstawowe sposoby pracy z hamakiem oraz możliwości
zaplotu i układania materiału. Będziemy płynnie przechodzić od pozycji "uziemionych", do tych "latających", stopniowo i bezpiecznie tracąc kontakt z podłożem. Skupimy się na wzmacnianiu mięśni, poprawianiu ich elastyczności, szukaniu równowagi a także uwalnianiu kręgosłupa od napięć. Powoli zaczniemy przyzwyczajać nasze ciała do delikatnego kołysania i pozycji odwróconych. Na koniec pozwolimy sobie na zupełny relaks w szeroko rozpostartym, otulającym hamaku.
* Prosimy zabrać ze sobą wygodny, przylegający do ciała strój do ćwiczeń (koszulka zakrywająca od spodu ramiona, ubranie pozbawione wszelkich ostrych wykończeń typu suwaki, długie spodnie)
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
TERMIN: Sobota 28.01.23r godz 13.30-15.30
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
KOSZT: 139zł
UWAGA! O rezerwacji miejsca decyduje wpłata całości kwoty na numer konta przesłany przez nas drogą mailową. Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia bez podania przyczyny. W sytuacji odwołania przez nas warsztatów wpłacona przez uczestnika kwota zostanie mu zwrócona w całości.
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
MIEJSCE: FITOLOGY Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1 (wejście od tyłu budynku)
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
ZAPISY:
Zapisy tylko mailowe przyjmuje recepcja Klubu FITOLOGY:
e-mail: [email protected]
W odpowiedzi wyślemy mail ze szczegółami.
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
Liczba miejsc ograniczona do 10 osób!
– – – – – – – – – – – – – – – – – –
Warsztaty prowadzi:
Marta Bartnicka -Absolwentka studiów podyplomowych “Joga i relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, certyfikowana instruktorka Aerial® jogi, instruktorka Pilates – praca na matach I i II stopień (Specjalizacja Core – praca w grupach zwiększonego ryzyka -senior, kobiety po porodzie, zdrowy kręgosłup), instruktorka rekreacji ruchowej (hipoterapeutka), pedagożka.
Pasjonatka wszelkich form ruchu sprowadzających ciało i umysł do “tu i teraz”. Nauczycielka i performerka Aerial Sling. Miłośniczka Aerial Hoop i szarf akrobatycznych, które ceni przede wszystkim za to, że uczą dystansu do siebie i świata, pozwalają spojrzeć na życie z innej perspektywy.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Fitology Klub jogi i fitnessu, ul. Siedmiogrodzka 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Pilates in Warsaw

Sharing is Caring: