25.02. Gong Pudża WARSZAWA - całonocny ceremoniał z muzyką gongów - Księżyc w Strzelcu

Fri Feb 25 2022 at 11:00 pm to Sat Feb 26 2022 at 08:00 am

AnyaYoga | Warsaw

Jacek Wiktor
Publisher/HostJacek Wiktor
25.02. Gong Pud\u017ca WARSZAWA - ca\u0142onocny ceremonia\u0142 z muzyk\u0105 gong\u00f3w - Ksi\u0119\u017cyc w Strzelcu
Advertisement
CO TO JEST GONG PUJA?
Gong Puja to wyjątkowe doświadczenie trwające 7 i pół godziny, co odpowiada 10 x 45 minutowym kąpielom w dźwiękach gongu. To wyjątkowe doświadczenie stworzone zostało przez Dona Conreaux. Po raz pierwszy całonocny koncert na gognach został wykonany w Gaunts House w 2000 roku na GMT.
Zapisy tylko przez stronę: http://jacekwiktor.pl/wydarzenie/gong-pudza/
Dźwięk gongu ma działanie regeneracyjne i odmładzające.
Podczas koncertu poczujesz jak otula i obmywa Cię kosmiczny ocean wibracji, oczyszczając, odblokowując nagromadzone, nieprzeżyte emocje różnych doświadczeń naszego życia.
Harmonia stworzona przez gongi przynosi wewnętrzny spokój, w którym może nastąpić głębokie uzdrowienie.
Kończymy we wczesnych godzinach porannych poczęstunkiem.
Uczestnicy doświadczają specyficznego stanu półsnu (jasnego śnienia czy świadomych snów), który jest bardzo regenerujący i energetyzujący.
Najczęstsza wątpliwość: czy będę się dobrze czuł/czuła po "zarwaniu nocy"?
Podczas Gong Pudża "nie zarywamy" nocy.
Warto wiedzieć, że podczas koncertu uruchamia się proces nazywany przez wschodnich mistrzów Turia, czyli stan pośredni między byciem w pełni świadomym a snem. Jest to stan niezwykle regenerujący. 90% i więcej uczestników czuje się po koncercie fantastycznie, w pełni wypoczętych, w sposób dalece przewyższający zwykły sen.
Efektem Gong Pudży jest świetne samopoczucie i niezapomniane wrażenia, głębokie wglądy i wizje, co prowadzi do poprawy komfortu życia i poczucia entuzjazmu w działaniu.
KONCERT PROWADZI:
Jacek Wiktor – Mistrz Gongu. Jego przygoda z koncertami zaczęła się w 2005 roku. Ukończył kurs gry na gongach i misach u dr. Sławomira Sówki w tradycji Don Conreaux, który z kolei jest jednym z trzech głównych nauczycieli Kundalini Joga. Jacek po latach wypracował własną drogę prowadzenia koncertów opartą na doświadczeniach różnych metod terapeutycznych i artystycznych.
Akompaniuje do Vibreath, czyli terapeutycznych sesji oddechowych, które prowadzi znana terapeutka Ewa Mikołajczak.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

AnyaYoga, Krasińskiego 35A, 01-716 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Concerts in Warsaw

Sharing is Caring: