15-lecie zespołu NO LOGO + RAMONA REY, ALICETEA

Fri Nov 25 2022 at 07:00 pm

Remont: Reaktywacja Legendy | Warsaw

Remont: Reaktywacja Legendy
Publisher/HostRemont: Reaktywacja Legendy
15-lecie zespo\u0142u NO LOGO + RAMONA REY,  ALICETEA
Advertisement
To już 15 lat zespołu NO LOGO! Świętuj z nami 25 listopada we warszawskim Klubie Remont. Naszymi gośćmi specjalnymi będą RAMONA REY i ALICETEA. Pamiętaj! Wilki Kochają Kwiaty wciąż!
Informacje o zespołach:

NO LOGO
Pełnia gorącego słońca, moc nieposkromionej natury i sześciu genialnych facetów, którzy swoją sceniczną energią przyciągną każdego fana dobrej muzyki!
No Logo kryje za sobą pełnię Natury i gorącego Słońca, które emanują z duszą chłopaków pochodzących z przygranicznego miasteczka Sejny.

Ich Serca biją w rytmie fal północno-wschodnich jezior, przy których się wychowali. Gdziekolwiek się nie ruszą, pozostawiają na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem, by zanurzyć się w głębinach świerszczących łąk, na których fundamencie powstała Ich Muzyka.
To sceniczne zwierzaki z utęsknieniem czekające na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Drapieżne Wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu - Wilki kochają kwiaty. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).
No Logo zabierze Was w przemytniczą podróż przez granice litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Na dachu zaś, na który wraz z Nimi przemkniecie się schodami na palcach uświadomicie sobie jak dobrze jest zgasić wszystkie oślepiające światła i wreszcie spoglądnąć w gwiazdy!
Żadnej Paniki! - Panika zanika kiedy gra Ich muzyka!Jeśli poszukujecie alternatywnej leśnej rzeczywistości, możliwości stanięcia na przeciwległym, nieucywilizowanym brzegu rzeki i spojrzenia z dystansu na piętrzące się gmachy nowopowstającego świata, to obecność na koncercie jest obowiązkowa!
Pod sceną polecamy zjawiać się bez ubrań. Długo schną po nologowych kąpielach.

RAMONA REY
Prywatnie Katarzyna Okońska pochodzi z Gryfic - miasta leżacego w nadmorskim powiecie województwa zachodniopomorskiego.
Bliskość morza i kultywowanie tradycji morskich w regionie sprawiły, że pierwsze muzyczne sukcesy Katarzyna odnosiła na festiwalach piosenki morskiej i żeglarskiej. Wówczas również, rozpoczęła się jej przygoda z żeglowaniem.
Wzięła udział w rejsie Szczecińskiej Szkoły pod Żaglami, popłynęła w rejs "Pogorią", opłynęła jeziora mazurskie.
Jesienią, w ostatniej klasie liceum wzięła udział w telewizyjnym programie "Droga do gwiazd", czego przełożeniem było zaproszenie do musicalu wyreżyserowanym przez Andrzeja Strzeleckiego pt. "Kwiaty we włosach".
Przełomem w karierze artystki było spotkanie Igora Czerniawskiego (Tel Arana). Wspólne zainteresowania i poglądy muzyczne, dążenie do tworzenia nowych wyrazów artystycznych, poskutkowało powstaniem czterech krążków o wspólnej nazwie "Ramona Rey", muzyki do filmów, m.in. do obrazu pt. "Południe Północ", nagraniem teledysku z Akonem, Keri Hilson i wieloma artystami z całego świata na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010 pt. "Oh Africa". Duet Ramona Rey - Tel Arana wyprodukował jedną z piosenek do projektu Yugopolis "Słoneczna strona miasta". Słowa piosenki pt. "Ominęło mnie" do muzyki chorwackiego zespołu Parni Valijak napisała i zaśpiewała Ramona.
Pracując nad krążkami Ramona cały czas uzupełniała swoje wykształcenie muzyczne. Ukończyła z wynikiem celującym średnią szkołę muzyczną na "Bednarskiej" w Warszawie, zdobyła tytuł licencjata na Uniwersytecie Warszawskim, obroniła dyplom i uzyskała tytuł magistra sztuki na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Jako dyplomowana mezzosopranistka występowała m.in. na scenie Teatru Narodowego w Warszawie, Opery Bałtyckiej w Gdańsku, Zaporoskiej Filharmonii Obwodowej w Zaporożu (Ukraina), Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.

ALICETEA
Alicetea to radomski zespół tworzony przez siedmiu muzyków, prezentujących energetyczną i stylistyczną fuzję dźwięków – od rocka, reggae, ska przez funkowe rytmy do kompozycji z potężnym kopem. Eksploracja rozmaitych zakątków muzyki, mocna i dynamiczna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek w którym zespół podąża z sukcesem od wielu lat.
Na koncie zagranych kilkaset koncertów zarówno w kraju i za granicą, na wielu festiwalach w tym na największych scenach takich jak Przystanek Woodstock. Udane występy w popularnych programach muzycznych jak Must Be The Music – Tylko Muzyka oraz Mam Talent.
Na scenie obecni od ponad 15 lat, gdzie występując na wielu wydarzeniach, festiwalach, przeglądach muzycznych zdobyliśmy wiele nagród, wyróżnień. W 2008 roku wydaliśmy pierwszą oficjalną studyjną płytę pt. „Muzyka Moja Broń”. 2013 rok to premiera drugiego albumu „Wyspy, Planety, Układy. W grudniu 2018 r. wydany został ostatni krążek grupy zatytułowany „Idylla”, z którego utwory można usłyszeć w polskich rozgłośniach radiowych oraz stacjach telewizyjnych. W międzyczasie premierę miało oficjalne dwupłytowe wydawnictwo koncertowe – prezentujące występ zespołu na Przystanku Woodstock. Utwory w serwisach internetowych odsłuchały miliony odbiorców, jednak to scena koncertowa jest ich żywiołem!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Remont: Reaktywacja Legendy, ul. Waryńskiego 12a, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: