110. Czwartek Social Media w Warszawie

Thu Jun 30 2022 at 07:00 pm to 11:00 pm

Centrum Zarządzania Światem | Warsaw

Centrum Zarz\u0105dzania \u015awiatem
Publisher/HostCentrum Zarządzania Światem
110. Czwartek Social Media w Warszawie
Advertisement
Zapraszamy na trzecie spotkanie w Warszawie po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 w 2022 roku!

Tym razem na scenie wystąpią:

1. Agata Patoła - Social Media TM at Feeders
Temat niebawem.

2. Andrzej Tucholski - psycholog biznesu i strateg od skuteczności
Temat: Wysokosprawczość: najważniejsza metakompetencja, by przeżyć w tej naszej odjechanej branży.
Bio Andrzeja: Psycholog biznesu i strateg od skuteczności. Spędził dekadę na liście najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, aż wywalili go do Hall of Fame, by nie zapychał miejsca. Autor książek i kursów, w tym wydanej niedawno "I CO Z TYM ZROBISZ?" - pierwszej w Polsce książki o wysokosprawczości. Prowadzi zajęcia na trzech uczelniach, a po nocach pisze scenariusze. Pije stanowczo za dużo kawy.

3. Anna Ledwoń-Blacha - Co-Founder & Creative Owner w More Bananas
Temat: Memy, RTMy i virale w komunikacji.
Bio: Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat.
Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu.
Trenerka - głównie w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej - fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była trenerka w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych, obecnie trenerka w IAB Polska. Współautorka kilku kursów e-learningowych.
Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu. Zwyciężczyni jednej z edycji sprawny.marketing oraz ambasadorka Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Wykładowca studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej, WSB w Gdańsku czy Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.
Pracowała z takimi klientami, jak: Pandora, Akamai, Venezia, Capgemini, PKL, DKMS, InPost, Pracuj.pl, eurobank, Zooksy, Hines, Nordea, mBank czy Lufthansa Global Services. Współtworzyła kampanie dla Akcja Menstruacja czy Polskie Stowarzyszenie Zero Waste.
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami. Zgłębia temat customer experience oraz nowych mediów.
Prywatnie:
Prywatnie grywa w gry planszowe, tworzy playlisty na Spotify i przynajmniej raz w miesiącu odwiedza jakiś festiwal lub koncert (a przynajmniej odwiedzała przed pandemią). Uwielbia książki, szczególnie fantasy oraz o uprawie roślin doniczkowych. Ma ich w domu około 50. Ma bzika na punkcie ziół i kwiatów ciętych. Kocha pleść wianki i układać bukiety. A od jakiegoś czasu dodatkowo zgłębia olejki eteryczne, Palo Santo i okadzanie. Kocha odkrywać nowe rzeczy. Najlepiej codziennie. A największą pasją są: ludzie.

Bardzo się cieszymy, że wracamy do organizacji spotkań! I tym razem nie będzie już potrzebna rejestracja na wydarzenie - zapraszamy tak jak kiedyś wszystkich chętnych!
Czwartki zawsze były za darmo i to się również nie zmienia!
---------------------------------------------
Tymczasem zapraszajcie znajomych z branży do dołączania!
Każdy z uczestników akceptuje ryzyko związane z COVID-19, w tym możliwość zakażenia się i konsekwencje dla zdrowia lub życia. Udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Zarządzania Światem, 26 Ulica Stefana Okrzei,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: