100 lat HCH (Hawryluk / Chaciński) | Audycja • Koncerty • DJ w Pardon, To Tu

Sat May 28 2022 at 08:30 pm

Pardon, To Tu | Warsaw

Pardon, To Tu
Publisher/HostPardon, To Tu
100 lat HCH (Hawryluk \/ Chaci\u0144ski) | Audycja \u2022 Koncerty \u2022 DJ w Pardon, To Tu
Advertisement
Z radiością rozpoczynamy nasz letni program koncertowy całonocnym jubileuszem. H jak Hawryluk. Jacek. Ten w okularach, znany z tego, że prowadzi audycje w radiowej Dwójce. CH jak Chaciński. Bartek. Ten drugi w okularach, który pisze do „Polityki” i współprowadzi audycje z tym pierwszym.
Znają się jeszcze z Rozgłośni Harcerskiej, ale od 18 lat nadają jako duet w różnych formatach i różnych miejscach: Polskim Radiu Bis, potem Trójce, przez chwilę nawet TVP2 – ale to wszystko do czasu, za to niezmiennie w radiowej Dwójce, a obecnie też w Mediatece w Tychach.

100 lat mają łącznie, więc okazja jest wspólna i wyjątkowa. Już się nie powtórzy. Nie powtórzy się też program audycji specjalnej, którą poprowadzą dla wszystkich swoich słuchaczy i przyjaciół właśnie u nas. Na żywo i z koncertowym udziałem ważnych dla nich gości, którzy bywali (często wielokrotnie) w ich audycjach, a teraz zgodzili się coś zagrać lub zaśpiewać.
▶ Sobota, 28.05.2022, g. 20:30
▶ Wstęp Wolny
▶ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa
Wystąpią (alfabetycznie):
Antonina Nowacka
Bastarda Duo (Michał Górczyński, Paweł Szamburski)
Dominik Strycharski / Albert Karch / Grzegorz Tarwid
Hubert Zemler
Jakub Ziołek
Joanna Halszka Sokołowska
Marcin Masecki
Wacław Zimpel
oraz afterparty:
DJ Huj (Macio Moretti)
Co się jeszcze wydarzy? Sami byśmy chcieli wiedzieć, ale żeby się przekonać, najlepiej dotrzeć do nas tego wieczoru. Tego nie usłyszycie w radiu, nawet w HCH. Raz na sto lat audycja wychodzi z radia.
Wstęp wolny! Ale zabierzcie drobne na napój orzeźwiający, przegryzkę, pamiątkową koszulkę lub jedną z wybranych płyt z kolekcji H&CH, które prowadzący sprzedadzą na miejscu, zbierając w ten sposób pieniądze na pomoc uchodźcom.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Pardon, To Tu, Podoskich, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: