„DARUJ SOBIE” CZYLI WARSZTAT DLA ZMĘCZONYCH

Sun Nov 27 2022 at 04:00 pm to 08:30 pm

Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu | Warsaw

Kinga Sochacka
Publisher/HostKinga Sochacka
\u201eDARUJ SOBIE\u201d CZYLI WARSZTAT DLA ZM\u0118CZONYCH
Advertisement
„DARUJ SOBIE” CZYLI WARSZTAT O NIEROBIENIU.
Warsztat stacjonarny: 27.11 (niedz) 16.00-20.30
Akademia POP, Madalińskiego 89 lok.1
Opłata: 60 zł
Zapisy: [email protected]
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Świat przyspiesza, a my z nim! Rzucamy się w wir pracy i zmiany naszego życia i świata na lepsze. Bierzemy na siebie coraz więcej i więcej – zajęć, zadań, wyzwań (kolejny challenge!). Ulegamy presji czasu, planu, środowiska, „mainstreamu”. Chcemy być na czasie, mieć wysoką rangę, żyć aktywnie, być potrzebnym, zbierać lajki, spełniać marzenia. I chcemy mieć wszystko pod kontrolą – swoje tętno, wizerunek, świat za oknem. Działamy i nie potrafimy już inaczej żyć.
Zmęczyłaś/eś się?
Czy w zgiełku świata wolno Ci się na chwilę zatrzymać? Zrelaksować? Nie być aktywnym przez 24 godziny na dobę. Powiedzieć sobie „dość”, „nie mam siły”, „nie potrzebuję”, „nie muszę” i odpuścić? Nie oddzwaniać, nie sprawdzać powiadomień na telefonie, nie ratować znowu świata, nie nadążać, zostać w tyle, odejść na bok? Nie działać i nie mieć z tego powodu poczucia winy i straty?
Chcesz spróbować? Zapraszam na warsztaty podczas których przyjrzymy się temu co Cię goni, co lub kto nie pozwala Ci się zatrzymać i dać sobie spokój - nie robić, nie działać. I co o tym wszystkim myśli nasz krytyk wewnętrzny i jak sobie z nim radzić. Podczas warsztatów będziemy się przyglądać się sobie. Będziemy pracować w oparciu o własne doświadczenie. Indywidualnie, w parach i grupie.
Prowadząca: Kinga Sochacka, certyfikowana trenerka POP i animatorka kultury. Absolwentka studiów podyplomowych z psychologii pozytywnej oraz kursu trenerskiego w Akademii POP. Prezeska Fundacji Warszawa jest kobietą.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Akademia Psychologii Głębokiego Dialogu, ul. Madalińskiego 89 lok. 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: