„100“ Rap Meets Jazz: Jarek Kasar aka Chalice

Fri Feb 16 2024 at 09:00 pm

Philly Joe's Tallinn | Tallinn

Philly Joe's Tallinn
Publisher/HostPhilly Joe's Tallinn
\u201e100\u201c Rap Meets Jazz: Jarek Kasar aka Chalice
Advertisement
„100“ RAP MEETS JAZZ
CHALICE
Uuel aastal veel rohkem head muusikat! Kõlab nagu asjalik uusaastalubadus?
Ja selleks, et uusaastalubadused ei jääks ainult mõtete tasandile hiberneerima, oleme jõudnud järjekorras teise peoni kus ühel laval kohtuvad kõige lahedamad jazzmuusikud kõige sõnaosavamate räpparitega ?

??? tähendab mitut asja. Esiteks saavad sellel peol kokku oma ala tipud nii räppimise kui pillimänguoskuste poolelt. Teiseks mahutab Philly Joe täpselt 100 inimest publikuks ehk kõigile kohta ei pruugi jätkuda ja seetõttu soovitame pääsmed sebida eelmüügist! Ja kolmandaks – selline peosari, kus bänd mängib pillidega 100% hiphopklassikuid ei ole teadaolevalt kunagi varem toimunud! ???

? ????? ????? ??? ??????? on räppar, laulja, laulukirjutaja, produtsent ja instrumentalist, kelle eriline kirg on erinevad analoogsüntesaatorid ja rütmimasinad. Ta on oma tegutsemise jooksul välja andnud 7 sooloalbumit, kirjutanud 2 ooperit, 8 muusikali ja loonud muusikat erinevatele teatrilavastustele. Tema muusikat on esitatud laulupeol. Ta on salvestanud ja produtseerinud paljudele Eesti artistidele ja koos sõbra Tommyboyga andnud välja erinevate artistide muusikat nende ühise plaadikompanii Superbandiit Recordsi alt.
2023. aasta novembrikuus täitus 20 aastat Chalice debüütalbumi „Ühendatud inimesed“ ilmumisest ning kindlasti kuuleb Philly Joe's ka selle albumi lugusid. Ja seda koos superandekatest jazzmuusikutest koosneva bändiga!
Kuula soojenduseks:
https://soundcloud.com/jarekkasar
https://open.spotify.com/artist/3v4UP1mAdltgfCbirWEKeR?si=z5a60cVITru2gdZhEK5Dcg
või parimast kodumaisest muusikaäpist Fairmus ?

Chalice'iga mängib kaasa kolmest noorema generatsiooni silmapaistvamast jazzmuusikust, Mathei Floreast, Robert Rebasest ja Ramuel Tafenaust, koosnev bänd.
? ?????? ?????? on Eestist pärit jazzpianist, kelle muusikaline karjäär algas väikse lapsena lauldes erinevates koorides ja ooperites. Kuueaastaselt avastas ta enda jaoks klassikalise klaveri ning läks õppima Tallinna Muusikakeskkooli. Pärast kooli lõpetamist avanes talle hoopis teistsugune ja uudsust pakkuv jazzmuusika maailm, mis viis haridusteeni Georg Otsa nimelises muusikakoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Kristjan Randalu käe all, Skurup Folkhögskolas Rootsis ning Berliini Jazz Instituudis.
? ?????? ??????? on trummar ja helilooja, kes on teinud koostööd mitmete Eesti pop- ja jazzmuusikutega. Mitmesugused koostööprojektid on viinud teda lavalaudadele nii kodumaal kui ka väljaspool Eestit. Lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistriõpingud, on ta lõpetanud ka MUBA muusikaproduktsiooni eriala jätkuõppe.
??????? ?????? on noorema generatsiooni multiinstrumentalist, kes alustas oma muusikuteed akordionistina Nõmme muusikakoolis ja Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis. Aastal 2019 lõpetas Robert Amsterdami konservatooriumi jazzosakonna basskitarri eriala. Juba varasemalt hakkas ta akordioni kõrvalt õppima ka klaverit ja kitarri ning on pärast õpingute lõpetamist ennast igat võimalikku pidi eesti jazzmuusika maastikuga sidunud.

? ?? ????? ?Ä?? juhib õhtu plaadipuldist täpselt õigele lainele. Lauri Täht sattus esimest korda plaadimängijate taha aastal 2001. Esimesed ise ostetud plaadid olid hip-hopi žanrist, kuid mõni aasta hiljem hakkasid lisanduma ka funk- ja jazzivinüülid. Suurem huvi turntablismi vastu viis Lauri kokku selliste eesti hip-hop kultusgruppide nagu Kuuluud, Gorõ Lana, Noizmakaz ja 5miinust. Lisaks on ta aastast 2008 olnud tuuri-DJ Reketile, kellega on käidud nii Ukrainas, Prantsusmaal kui ka Austraalias. DJ Lauri Täht on seotud ka raadioga, tema Tähetund alustas aastal 2015 Raadio 2-s ning on nüüd jõudnud Ida interneti raadiosse.
Tähetunid Youtubes: https://youtube.com/playlist?list=PLlM-ILkaZaspmcjsd0q9vBXiBfAx4WExC&si=MVayyIawtN0xubV6
Tähetunnid mixcloudis: https://www.idaidaida.net/shows/tahetund

? Piletid müügil eelmüügis Piletikeskuses kolmes hinnaklassis:
BEBOP (20 €): piiratud koguses soodushinnaga piletid kõige nobedamatele jazziaustajatele.
SWING (23 €): tavahinnaga piletid argises rütmis kulgejatele.
COOL JAZZ (25 €): viimase hetke piletid rahuliku tempo nautlejatele.
Kohapeal täispilet hinnaga 30 €.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 50 €, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Philly Joe's jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid jpt.
? Pre-sale tickets are sold at Piletikeskus in three price categories:
BEBOP (20 €): Limited amount of discounted tickets for the quickest jazz enthusiasts.
SWING (23 €): Regular-priced tickets for those who flow by the everyday rhythm.
COOL JAZZ (25 €): Last-minute tickets for those who savor a relaxed tempo.
Full-price tickets are sold at the door for 30 €.
Support Estonian jazz and Philly Joe's Jazz Club with the supporter ticket for €50. Philly Joe's thanks you support!
Philly Joe's jazz club is supported by Cultural Endowment of Estonia, the Ministry of Culture, Tallinn Culture and Sports Department, private patreons, and many more.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Philly Joe's Tallinn, Vabaduse väljak 10, Kesklinn, Tallinn, 10146 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Tickets

Sharing is Caring: