Старт програми Diploma in Professional Marketing від The Chartered Institute of Marketing (CIM)

Sat Sep 04 2021 at 09:00 am UTC+03:00

Міжнародний інститут бізнесу - МІБ | Kyiv

Publisher/HostМіжнародний інститут бізнесу - МІБ
Програма Diploma in Professional Marketing складається з 3 модулів по 50 аудиторних годин кожен. Крім того, передбачається самостійне вивчення матеріалів (близько 300 годин).
?Модуль «Marketing & Digital Strategy»
Цей модуль дозволить слухачам ефективно поєднати два підходи до стратегії: традиційний і сучасний діджитал підхід, використовуючи маркетингове планування з інтегрованими елементами діджитал стратегії, моделями і техніками для ефективного досягнення поставлених цілей і завдань. Слухачі оволодіють усіма етапами маркетингового планування, починаючи з аудиту, через стратегічне прийняття рішень до втілення планів у життя через традиційні і цифрові канали.
?Модуль «Resource Management»
Модуль вчить адаптувати і використовувати стратегічний підхід до втілення маркетингових планів в життя, що перетинаються з цілями і завданнями як маркетингу, так і бізнесу і цілому.
Ви отримаєте знання і навички з управління фінансами, які необхідні для того, щоб повернути все маркетингові інвестиції, навчитеся оперувати всіма ресурсами, які необхідні для успішного і ефективного менеджера.
?Модуль «Innovation in Marketing»
Модуль вчить використовувати сміливий і прогресивний підхід і впроваджувати інновації для того, щоб допомогти організації протистояти всім викликам динамічного ринку. Слухачі навчаться використовувати внутрішній і зовнішній маркетинг для підтримки і розвитку інновацій в рамках всієї компанії.
Більше про програму за посиланням: https://bit.ly/3tSpu4W

Event Venue & Nearby Stays

Міжнародний інститут бізнесу - МІБ, Брест-Литовское шоссе, 8-А, Kyiv, Ukraine

Tickets

Sharing is Caring: