Наслідувати себе. Лі Страсберг та його метод

Sat Jun 12 2021 at 04:00 pm to 06:00 pm

Музей української діаспори | Kiev

Publisher/HostМузей української діаспори
Грати себе, а не роль, відшуковувати у собі ті риси, які властиві персонажу й будувати із них матрицю вистави, навчав своїх американських студійців Лі Страсберг. Вчитель Аль Пачіно та Роберта де Ніро, Мерилін Монро та Джейн Фонди та автор методу, «який здається ще більш заплутаним, ніж політика», був засновником та керівником кількох студій акторської майстерності у Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Його учні закидали йому неправильну інтерпретацію принципів К.С. Станіславського, або ж стверджували, що його школа є найкращим, що може статися з актором. Сам Лі Страсберг переконував, що усього лиш підсумував досвід великих акторів усіх століть і країн.
На нашій події Ви зможете дізнатися, як саме відбувалося формування відомого методу, а також безпосередньо випробувати його. Лекція та заняття збагатять інструментарій професійних акторів, а також будуть корисні усім, хто працює з уявою, концентрацією, почуттями та емоціями. Заняття відбудеться англійською мовою.
Практична частина - ознайомимося з тренажем, запровадженим Лі Страсбергом, це будуть завдання на розвиток вміння концентруватися та входити в творчий стан, пошук правди в акторському існуванні. Розпочнемо з розслаблення, яким Страсберг радив починати кожне тренування. Потім перейдемо до вправ для сенсорної пам'яті, з якою працюватимемо як на рівні п'яти чуттів, так і через пошук зв'язків з емоціями. Володіння своїм досвідом, вміння його перепроживати і згадувати є важливим для роботи над роллю. Також ознайомимося із деякими іншими аспектами творення образу. Заняття матиме оглядовий характер.
Лекція-презентація: Світлана Олексюк (30 хв)
Заняття за методом Лі Страсберга: Роксолана Лудин (75 хв)
Обговорення та тематичний напій (15 хв)
Обов`язковою є реєстрація та передоплата у розмірі 50 грн за лінком:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEPWEv9-o7n6BARQORsLkj5lZvxckEeUgPwK7ORkQnlqXr6w/viewform?usp=pp_url
Кількість учасників обмежено: до 10 чоловік. Захід передбачає собою дотримання карантинних норм (наявність захисної маски та дотримання соціальної дистанції).
Лі Страсберг (при народженні Ізраїль Страссберг, Lee Strasberg; 17.11.1901 у м. Будзанів, нині Буданів Тернопільської області — 17 лютого 1982, Нью-Йорк) — американський режисер, керівник акторської студії, актор і продюсер. У 1949 році почав працювати в школі акторської майстерності «Actors Studio» в Нью-Йорку та випустив низку відомих акторів. У 1969 році заснував «Інститут театру і кіно Лі Страсберга». За його участі було знято близько півтора десятка фільмів.
Роксолана Лудин брала участь в навчальному проекті Академії Театральних Практик "Гардженіце" (Польща), навчалася у школі імпровізації театру "Чорний квадрат". Цікавиться акторською майстерністю та її впливом на розвиток особистості, знімається в кіно.

Event Venue & Nearby Stays

Музей української діаспори, вул. Московська, 40-б, Kiev, Ukraine

Tickets

Discover more events by tags:

Art in KievTheatre in Kiev

Sharing is Caring: