Вистава "Кава похапцем або сніданок в наручниках"

Fri Jun 18 2021 at 07:00 pm

Театр-студія імпровізації "Чорний Квадрат" | Kyiv

Publisher/HostТеатр-студия импровизации "Чёрный Квадрат"
Це історія не про нещасне кохання, а про упущене. Про те, яке люди часом втрачають в хаосі життя, коли не відразу розуміють, що саме їм потрібно.
Вистава має складну, химерно розгалужену структуру з безліччю сюжетних ліній. Однак до фіналу всі лінії сходяться в одному яскравому вузлику.
Сміх, у виставі присутній. І навіть більше, ніж мало б бути. Але така карма "ЧК" - про серйозне говорити з гумором і душею.
Наше життя складається не тільки з одного хорошого дня, і не тільки з одного хорошого року, який відкладається у нас в пам'яті! Ми живемо і не помічаємо маленьких деталей, миттєвостей і це неусвідомлене сприйняття, такий собі «пазл». Деякі люди здатні ці деталі згадати і скласти його, а деякі вловлюють відразу ж і вибудовують їх в нинішню історію свого життя, дві ці категорії людей дуже щасливі!
Подивившись цю чудову виставу Ви зрозумієте, що в своєму житті можна упустити ці маленькі деталі, або, просто проігнорувати. Вона дасть шанс на те, що Ви перестанете пропускати моменти, які зроблять Вас більш щасливими.
Таких вистав дуже мало - відкритих, чуттєвих, життєвих!

Event Venue & Nearby Stays

Театр-студія імпровізації "Чорний Квадрат", Січових Стрільців, 5б, Kyiv, Ukraine

Tickets

Sharing is Caring: