Вистава "Запрошення на Світанок"

Wed Jun 23 2021 at 07:00 pm UTC+03:00

Театр-студія імпровізації "Чорний Квадрат" | Kyiv

Publisher/HostТеатр-студия импровизации "Чёрный Квадрат"
Коли вас запрошують на захід сонця, існує велика ймовірність, що ви разом зустрінете і світанок. Якщо, звичайно, не пропустите його, як це вже відбувалося з вами кілька тисяч разів до того. Втім, ті, хто відвідають нашу виставу, позбудуться несвоєчасної сонливості раз і назавжди. Ну і логічно, що як і все в «ЧК», ця вистава сповнена тонкого гумору і жирних жартів. А лікар-психіатр – це 100 % розрив мозку для будь-якого глядача.
Такі вистави не забуваються.
А тепер давайте по суті. Що б ви зробили, якби щоночі вам снився той самий єдиний чоловік, і ви б не знали, де його шукати?.. Що б сказали коханій дівчині, яка не розуміє жодного слова вашою рідною мовою?.. Що б попросили у Бога: перемогу вашої команди на чемпіонаті світу з футболу або безхмарне небо над головою?.. що б хотіли в подарунок у людини за склом - розбити це саме скло або протерти його хусточкою, щоб краще бачити вираз її очей? Що б зробили, якщо, відшиваючи в парку одного хлопця за іншим, за інерцією не розгледіли в них свою долю? Що б ви змінили, якби вже нічого не можна було змінити?
Дивовижна вистава, яка зіграна майже сотню разів, і жодного разу на ній не було жодного порожнього місця. Поєднання сміху і сліз, гумору і душевності - просто унікальне.
Герої цієї вистави вже зіткнулися з цими питаннями. Прийшла ваша черга.
Але що б ви не вирішили, пам'ятайте, якщо вас запросили на світанок, то є велика вірогідність, що ви не розлучитеся до самого заходу сонця. І ось так разом зустрінете наступний світанок...

Event Venue & Nearby Stays

Театр-студія імпровізації "Чорний Квадрат", Січових Стрільців, 5б, Kyiv, Ukraine

Tickets

Sharing is Caring: