Іриси. Майстер-клас із китайського живопису

Sat Jun 12 2021 at 12:00 pm to 02:00 pm

Музей української діаспори | Kiev

Publisher/HostМузей української діаспори
12 червня в Музеї української діаспори відбудеться майстер-клас із класичного китайського живопису від художниці Чі Шаотін. Темою заняття стане написання композиції «Іриси» в традиційному китайському живописному стилі Се І (вираження ідеї).
Протягом двох годин майстер-класу учасники створять на проклеєному рисовому папері композицію з ірисами – символами грації, витонченості, ніжності й краси. Найчастіше в Китаї квіти ірисів зображають у синіх і фіолетових відтінках та асоціюють з літом.
На майстер-класі учасники ознайомляться з історією китайського живопису, дізнаються про його види та жанри, особливості використовуваних інструментів та матеріалів. Чі Шаотін навчить кожного володіти пензлем, виконувати лінії різної довжини та ширини, писати сухим та вологим пензлем, гармонійно поєднувати відтінки, а також розповість багато цікавого про культуру, естетичні й філософські основи Піднебесної.
По закінченню майстер-класу кожен матиме оформлену в паспорту завершену композицію «Іриси».
Дата: 12 червня 2021.
Час: 12.00-14.00.
Вартість: 400 грн. з учасника.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Всі учасники майстер-класу протягом заняття мають бути в масках. Кількість учасників обмежена – 10 осіб. Матеріали для участі входять у вартість, тож необхідно попередньо зареєструватися: 0636598193 (Чі Шаотін).

Event Venue & Nearby Stays

Музей української діаспори, вул. Московська, 40-б, Kiev, Ukraine

Sharing is Caring: