Érzelmek és sérelmek a családban

Mon, 08 Sep, 2025 at 09:00 am to Tue, 09 Sep, 2025 at 04:00 pm UTC+02:00

Hotel Tiliana - The Hotel Unforgettable | Budapest

Heged\u0171s Orsolya I Gyermek-ifj\u00fas\u00e1gi-sz\u00fcl\u0151 coach \u00e9s tr\u00e9ner
Publisher/HostHegedűs Orsolya I Gyermek-ifjúsági-szülő coach és tréner
\u00c9rzelmek \u00e9s s\u00e9relmek a csal\u00e1dban
Advertisement
ÖNISMERETI KURZUS ÈS KOMMUNIKÁCIÓS TRÈNING - nem csak szülőknek!
▪️Kurzusunk és tréningünk célja, hogy segítsen az önismeret fejlesztésében, kapcsolati ès/vagy családon belüli elakadásokban, az érzelmi tudatosságban, többek közt : érzelmeink felismerésében, megértésében és azok kommunikációjában a hatékony konfliktuskezelés érdekében.
Családtagjainkkal, szeretteinkkel, barátainkkal, társunkkal sok esetben tényekről vitatkozunk, ahelyett, hogy megosztanánk, hogy az a bizonyos tény vagy dolog miért esik rosszul nekünk vagy éppen miért vágyunk rá vagy miért hiányoljuk.
Sokszor még legközelebbi szeretteinknek sem tudjuk ezt megfogalmazni és mikor ennek elkezdjük keresni a miértjét, kiderülhet, hogy még az is nehézséget okoz, hogy mindezt egyáltalán saját magunknak megfogalmazzuk.
▪️Kurzusunk további célja, hogy ebben segítsen és a csoport megtartó, biztonságos közegében közösen tekinthessünk rá saját történeteinkre, erősségeinkre, gyengeségeinkre, hiedelmeinkre.
Célunk, hogy a csoport által elsősorban önmagunkra láthassunk rá, hogy konfliktushelyzetben is képesek legyünk saját érzelmeink detektálására annak érdekében, hogy azokat megfelelően tudjuk kommunikálni màsok felè is.
Annak érdekében, hogy más aspektusból is rátekinthessünk családi viszonyaikra, meghívtam kerekasztal-beszélgetésre egy családjogi szakjogászt, akivel arról fogunk beszélgetni, hogy bizonyos családi helyzetek milyen jogi problémákhoz vezethetnek esetlegesen - legyen az akár örömteli akár szomorú esemény.
Több esetben előfordul, hogy nem csupán lelki következmények várhatóak.
🗓️ Kèt napos kurzusunkat szeptember 8-9-èn tartjuk, 9-16 óràig.
A második nap nagyon fontos, hogy legyen mód ès alkalom az első nap után rendszerint felmerülő kérdések és érzelmek rendezésére illetve feloldására is!
🌳 Budapest erdős zöldövezeti részén, a Hárshegyen található, igényes rendezvények megrendezésére és nyugodt elvonulásra alkalmas, a természet által körülölelt helyszínünk lesz.
🚍 A Széll Kálmán tértől közvetlenül, ugyanakkor BKK-val elérhető a 22-es és 222-es buszokkal.

💸 Részvételi díj: 96.000 Ft a két napra.
Az összeg a jelentkezéssel egyidőben fizetendő, ezért kérjük, hogy a nevet, címet, amire az elektronikus számlát kiállíthatjuk illetve az e-mail címet, ahova az elektronikus számlát küldhetjük, mindenki legyen kedves a jelentkezéssel együtt
elküldeni!
📧 Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
[email protected]
Sok szeretettel várunk mindenkit, aki megszólítva èrzi magàt! 🥰
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Hotel Tiliana - The Hotel Unforgettable, Hárshegyi út 1, Budapest 1021, Magyarország, Budapest, Hungary

Sharing is Caring:

More Events in Budapest

A Budapest Klezmer Band koncertje. Vend\u00e9g: a Budapest B\u00e1r
Sun, 07 Sep at 08:00 pm A Budapest Klezmer Band koncertje. Vendég: a Budapest Bár

Dohány Utcai Zsinagóga

Harm\u00f3nia Jazzm\u0171hely: K\u0151szegi Imre Quintet
Sun, 07 Sep at 08:00 pm Harmónia Jazzműhely: Kőszegi Imre Quintet

Budapest Jazz Club

COENology #4: Fargo
Sun, 07 Sep at 09:00 pm COENology #4: Fargo

Bem Mozi

SHANGRI-LA \u2022 Raqpart
Sun, 07 Sep at 10:00 pm SHANGRI-LA • Raqpart

raqpart

Medjugorje \u2013 Szarajev\u00f3 \u2013 Mostar
Mon, 08 Sep at 06:00 am Medjugorje – Szarajevó – Mostar

Tököli út 19., Szigetszentmiklós, Hungary, 2310

Bababar\u00e1t el\u0151ad\u00e1s: Szem\u00e9szeti sz\u0171r\u00e9sek, hasznos tudnival\u00f3k, mindennapi v\u00e9szhelyzetek
Mon, 08 Sep at 10:00 am Bababarát előadás: Szemészeti szűrések, hasznos tudnivalók, mindennapi vészhelyzetek

Keleti Károly u. 11/a, Budapest, Hungary

NUMISMATICA PANNONICA VIII
Mon, 08 Sep at 10:00 am NUMISMATICA PANNONICA VIII

Csepreghy u. 4. Fszt. 2., Budapest, Hungary, 1085

Anya-torna
Mon, 08 Sep at 10:30 am Anya-torna

Táncsics Mihály Művelődési Ház

VuduDudu dnb vinyl only guest mix
Mon, 08 Sep at 12:00 pm VuduDudu dnb vinyl only guest mix

Tilos Rádió

Tan\u00e9vnyit\u00f3 megbesz\u00e9l\u00e9s a k\u00f6nyvt\u00e1rban
Mon, 08 Sep at 12:00 pm Tanévnyitó megbeszélés a könyvtárban

Múzeum körút. 6-8., Budapest, Hungary, 1088

Budapest is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Budapest Events